دانلود با لینک مستقیم فایل<تحقیق درمورد بوجود آمدن ترافیک 20 ص>

دانلود بوجود آمدن ترافیك 20 ص,تحقیق بوجود آمدن ترافیك 20 ص,مقاله بوجود آمدن ترافیك 20 ص,بوجود آمدن ترافیك 20 ص تحقیق درمورد بوجود آمدن ترافیک 20 ص تحقیق درمورد بوجود آمدن ترافیک 20 ص.

قسمتی از محتوی ورد

تعداد صفحات : 19 صفحه

بوجود آمدن(شكل ) ترافیك ترافیك از هر CPE می تواند بوجود آید.
البته از طریق الگوریتمهایی كه در جریان هستند و این باعث می‌شود كراپراتور برای قانونمندی خدمات برپایه CPE در ترافیك،نیازهای مشتری و غیره اقدام نماید.
میزان Peak در ترافیك برپایه یك روش پیوسته اندازه گیری می شود و در هر CPE روش آن مشخص می گردد.
اگر میزان تقاضای CPE از نرخ اختصاص داده به آن بیشتر شود عرضه به تأخیر می افتد بنابراین كنترل مؤثر انتقال داده از CPE صورت می گیرد خدمات مختلف بدین منظور پیشنهاد می گردند اپراتور می تواند داده های مختلف را برای روشهای مختلف آماده كند و بر آن اساس جریان را راه‌اندازی می كند.
مشتركین مربوطه به Peak بالاتری احتیاج دارند تا بتوانند بصورت پویا و آماری فرم‌دهی نمایند.
تشخیص داخلی برپایه مدل مرجع كلی ما از این مدل در تصویر 15-20 استفاده خواهیم نمود در این تصویر نقاط مرجع 1 تا 8 I-V I I I اشاره دارد به تشخیص ویژه و یا عملكردهای ویژه ما هر یك از روشها را در زیر توصیف كرده ایم.
روش اول: ارتباط مشترك بی سیم.
روش دوم: واحد داخلی PHY/MAC روش سوم: استفاده از رابط رادیویی I F/RF – این رابط یك كابل فیزیكی باردار است كه IF را حمل می كند همچنین اطلاعات كنترل دیجیتالی و جریان مستقیم برای ODU را نیز حمل می كند.
روش چهارم: رابط هوایی RF- این رابط بربالای آنتن RF قرار گرفته است و یك باند فركانس MMDC دارد (GH2 2690-2500 و GH22162 –2150 ) انرژی منشعب شده از آنتن براساس قوانین و اصول FCC قانونبندی می شود (بخش 21).
توضیحات بالا در مورد رابط های 1 تا 3 سیستمهای CISCO می باشد كه با روش خاصی محصول می‌دهند این محصولات بر پایه ایستگاه شبكه داخلی توصیف شده است و از طریق مقایسه چهارم قابل توصیف است اما رابط ها تركیبات و خدمات CPE جدید و مختلفی دارند.
روش پنجم: بر پایه ایستگاهRF/I F است این رابط برپایه ایستگاه یك كابل فیزیكی است كه فركانس متوسط (I F) را به جریانئ می اندازد همچنین اطلاعات كنترل دیجیتالی و نیروی جریان مستقیم برای واحد بیرونی (ODU) را نیز تحت كنترل دارد (به جریان می اندازد).
روش ششم: برپایه ایستگاه داخلی PHY/MAC است این رابطی برای CISCO داخلی است.
روش هفتم: رابط اتصالی شبكه انبار لوازم بی سیم دسترسی به تجهیزات بی سیم برپایه سیستمی است كه تعدادی از سیستم های مشترك را در بر می‌گیرد البته این نوعی طراحی نقطه به نقطه است كه در آن باند كامل جریان به سمت بالا و پائین در میان تمام مشتركین توزیع می شود.
تكمیل این انبار لوازم برای ایجاد تمام این كار برپایه استانداردهای DOCSIS است كه توسط كابل ائتلافی labs توسعه یافته است.
جریان ایجاد شده توسط Cisco شامل یك پایانه ایستگاه است (یعنی 200UBR) پایانه اشتراك در سری 3600 یا 900 است.
این پایانه ایستگاه و پایانه اشتراك به عنوان عوامل پیش رونده عمل می كنند و همچنین به عنوان سیستم های پایانی نیز عمل می كنند.
این سیستمها،به عنوان عوامل پیش رونده می‌توانند در وجه یك routing عمل كنند.
عملكرد اصلی سیستم بی سیم انتقال به IP است كه میان ایستگاه پایه و محل اشتراك توزیع می شود (برقرار می شود) همچنین عملكردهای مدیریتی ویژه


مطالب دیگر:
📃مهندسی عمران، نقشه کشی برق ساختمان📃140 سوال تستی حسابداری مالی📃سوالات تستی حسابداری مالی سال های 89، 90 و 91📃آزمون هماهنگ درس ریاضی نوبت دوم پایه ششم ابتدایی📃آزمون هماهنگ علوم تجربی نوبت دوم پایه ششم ابتدایی📃آزمون هماهنگ نوبت دوم مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی📃آیین ها و روش تدفین مردگان در دوران باستان📃سیزدهمین همایش کشوری ادبیات (تست های منتخب گاج ،گزینه 2 و کانون)📃جزوه فیزیک چهارم دبیرستان فصل چهارم صوت از مهندس کاظمی📃کتاب رازهای پنهان📃آموزش نحوه نصب پلاگین های اسکچاپ 2014 یا 2015 به صورت کلیپ📃مجموعه لغات زبان انگلیسی 3📃مفاهیم اولیه گرامر کنکور📃کنایه های کتاب ادبیات سوم دبیرستان📃نکات مربوط به آزمون وکسلر📃خلاصه کتاب آزمون های فرافکنی شخصیت تالیف هادی بهرامی📃خلاصه کتاب نظریه های روان درمانی جرالد کوری📃نمونه سوالات درس نگارش پایه ششم ابتدایی📃پاورپوینت آب سالم زندگی سالم📃پزوپوزال بررسی ویژگی های سازگاری انگیزش و خود ادراکی در دانش آموزان دوره متوسطه📃پروپوزال بررسی مشکلات و اختلالات یادگیری درس ریاضی در دانش آموزان دوره ابتدایی شهرستان شوط📃سوالات آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی(3) سال 1394📃تست کنکور سالهای اخیر سراسری و آزاد مجموعه تاریخ📃پروپوزال بررسی تاثیر شبکه های اجتماعی بر سلامت روان در دانش آموزان دوره متوسطه📃پروپوزال بررسی ارتباط ساخت های اشتقاقی و رده شناسی زبانی در پدیده ی دو زبانگی در دانش اموزان دوره ابتدایی